Vitruvius Kombucha Nedir?

Vitruvius yepyeni bir kombucha markası.

Kombucha, fermente edilerek hazırlanan, hayatımıza mucizevi sağlık getiren probiyotik bir içecektir. Son zamanlarda sağlıklı yaşam söyleşilerinde ülkemizde de adı sıkça duyulmakta olup, doğal olmayan maddeler içeren gazlı ya da şekerli içeceklere iyi bir alternatiftir.

Roma’lı bir mimar ve düşünür olan Vitruvius, yazılı tarihte ilk mimari kodları belirlemiş ve üç temel kurala odaklanmıştır:kullanışlılık – sağlamlık – estetik.

Ben de yaşamını mimarlık üzerinden kazanan ve gastronomi ile yakından ilgilenen bir birey olarak bu iki interdisipliner kavram ile Vitruvius Kombucha markasını ortaya çıkarmaya karar verdim.

En ince detayına kadar düşünüp, heyecan ve emek ile bir kombucha üretim atölyesi dizayn ettim. Erenköy’de bulunan atölyem;üretim atölyesi olmasının yanı sıra kombucha nedir, nasıl yapılır, bizler kimiz sorularının cevaplarını merak eden misafirlerimize açık bir dinlenme alanı özelliği taşıyor. Fermente gıda üretimine uygun şartlarda hazırladığımız bu atölyede, bilimsel gerçekler ve geleneksel yöntemleri harmanlayarak birçok deneysel çalışmalar yaptık. Bu lezzet çalışmalarımızın tamamı laboratuvar testlerinde son derece başarılı, aslına uygun olan şifayı getirir sonuçlar ile neticelendi. Sağlık veren lezzetlerimizi, zamanında meyve ve sebze tüketimine verdiğimiz önemden kaynaklı olarak mevsimlerine göre şekillendiriyoruz. Bugün itibariyle, Klasik, Chili, Hibiskus, Zencefil, Şerbetçi Otu olmak üzere 5 farklı Vitruvius lezzetini paylaşmaya hazırız!

Vitruvius tamamen bir ilham ürünü. Mucizevi şifalarından seçtiğimiz şişelere, yaptığımız lezzet deneylerinden çizdiğimiz mimari dizaynlara, Vitruvius sahip olduğumuz ve gurur duyduğumuz  yetenekler, hayaller, ve amaçlar ile, kısacası hayatımızın tüm zevki ile keyifli bir yaşam için gerçekleştirildi.

Ve bu ilham dolu güzel macerayı sizinle de paylaşmak istiyoruz.

Sevgilerimle,

Seda

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?